Plaukų priežiūra

MotherHaircare.com

1. Padeda išvengti nenumatytų alergijų, dirginimo. Skirtumas, kurį galite pastebėti nuo pat pirmo naudojimo: švelnumas Jums, net jeigu jūsų oda linkusi į alergiją ir įvairūs kvapai dirginą nosį. Naudojant natūralią kosmetiką, plaukų plovimas turėtų teikti tik malonią patirtį ir nesukelti visiškai jokių dirginimo požymių, kadangi natūralios priemonės nėra pripildytos stipriais konservantais, neturi agresyvių sintetinių medžiagų. Iš karto po pirmojo plovimo šampūnu ar kauke, plaukai netaps 100% glotnūs, sveikos išvaizdos ir gražūs. Tačiau išdžiuvę jie bus lengvučiai, neapsunkę nuo plaukuose užsilikusių priemonių ir šiek tiek labiau žvilgantys nei prieš plovimą.

2. Draugiška aplinkai. Šalutiniai produktai, susidarę tradicinės sintetinės kosmetikos gamybos metu gali turėti neigiamos įtakos orui, ozono sluoksniui ir vandeniui. Natūrali kosmetika padeda apsaugoti nuo toksiškų chemikalų ir kenksmingo poveikio visus: žmones, gyvūnus ir aplinką.

3. Suteikia ilgalaikį, ne momentinį poveikį plaukams. Natūralios kosmetikos pasirinkimas nėra tinkamas jei tikitės greito poveikio. Reikia laiko: kartais tik po 10 plovimų pastebėsite po truputį besikeičiančią plaukų išvaizdą ir būseną. Tačiau nustojus naudoti natūralias priemones, sveikų plaukų pojūtis išlieka, nes plaukai pamaitinti ir puoselėjami iš vidaus tad sukuriamas ilgalaikis poveikis.

4. Jautriems žmonėms tai vienas švelniausių pasirinkimų. Natūrali kosmetika kartais gali turėti gana stiprų kvapą ir ne visuomet malonų. Tačiau šie kvapai yra natūralūs, susidarantys dėl sudėtyje esančių ingredientų ir agresyviai nedirgina uoslės, kaip nutinka su sintetiniais kvapais.

Kosmetikos, kurioje nėra sintetinės kilmės cheminių medžiagų, naudojimas taip pat turėtų skirtis. Kaip jau minėta, kad matytųsi rezultatas reikės bent keletos plovimų, tačiau taip pat kiekvieną kartą prieš skalaudami vandeniu, skirkite daugiau laiko priemonei įsigerti į plaukus ar į galvos odą. Rekomenduojama kiekvieną priemonę palaikyti bent po 3 minutes. Ištepkite plaukus ir mėgaukitės ramia akimirką, kol veikliosios medžiagos įsigeria ir padeda puoselėti jūsų plaukus!