Silpnų plaukų stiprinimas: ką rinktis?

Kiekviena moteris, pastebėjusi prastą savo plaukų būklę, ima tyrinėti parduotuvių lentynose įvairias priemones plaukams stiprinti. Plaukai gali susilpnėti net ir naudojant, atrodo, kokybiškus šampūnus bei kondicionierius. Priemonių pasirinkimas didelis, todėl išsirinkti sau tinkamas gali būti sunku. Vis dėlto dažnai, išbandžius keletą, ar keliolika įvairių gamintojų net ir nemažai kainuojančių produktų, rezultatai nuvilia, o vonioje susikaupia visa lentyna nebaigtų naudoti priemonių buteliukų.

Štai gana paprastos instrukcijos moterims, ieškančioms efektyvių būdų plaukams sustiprinti:

MotherHaircare.com

  1. Pasirinkite Jūsų plaukams tinkamas priežiūros priemones. Labai svarbu, kad jos nekenktų ir nedarytų papildomos žalos, todėl atidžiai peržiūrėkite jų sudėtį. Geriausia pirkti kuo natūralesnius produktus, neturinčius sudėtyje jokių kenksmingų priedų (SLS, amonio, alkoholių, parabenų, sintetinių kvapų, dažiklių ir pan.). Tokios  cheminės priemonės gali kuriam laikui pastebimai pagerinti plaukų išvaizdą, tačiau naudojamos ilgiau, juos tik nualins.
  2. Pasirinktas plaukų priežiūros priemones naudokite teisingai. Neskubėkite. Gerai paskirstykite jas ant plaukų, palaikykite tiek, kiek reikia, paskui gerai išskalaukite dideliu kiekiu šilto vandens (karštas vanduo nėra gerai nei Jūsų odai nei plaukams).
  3. Peržiūrėkite savo racioną ir įvertinkite, ar Jūsų organizmas gauna pakankamai įvairių jam reikalingų medžiagų. Suprastėjusi plaukų būklė gali signalizuoti apie vitaminų ar mineralų stygių.
  4. Vakarais išsimasažuokite galvos odą bei pašukuokite plaukus įvairiomis kryptimis. Tai suaktyvina kraujotaką ir skatina plaukų augimą. Stenkitės stipriai neveržti plaukų gumytėmis ir segtukais – tai juos laužo ir tempia.
  5. Mankštinkitės. Mankšta ir fizinis aktyvumas suaktyvina viso organizmo kraujotaką, mažina stresą, nuima įtampą kaklo ir pečių srityje bei atpalaiduoja galvos odą. Po geros mankštos tiek Jūsų plaukai, tiek visas organizmas gaus daugiau deguonies, suaktyvės bendra medžiagų apykaita.
  6. Rūpinkitės savo sveikata visapusiškai. Natūralios kilmės plaukų priežiūros priemonės bei kiti kosmetikos gaminiai, tinkama mityba, aktyvus laisvalaikis ir mokėjimas atsipalaiduoti – viskas turi įtakos Jūsų išvaizdai ir savijautai.
  7. Laikykitės saiko. Net naudojant aukštos kokybės plaukų priežiūros priemones, per dažnas plovimas, džiovinimas, tiesinimas ar garbanojimas gali juos nualinti.